Dobry kierownik

praca przed komputerem

Dziś o 14.00 ma do naszego częstochowskiego magazynu ma dojechać bardzo duża dostawa mebli ogrodowych, którą zajmie się większa część pracowników magazynowych. Kierownik magazynu Częstochowa już od rana zarządził, że po przyjeździe samochodów dostawczych, wszystkie meble mają być bardzo szybko rozmieszczane w odpowiednich miejscach, bo będzie ich aż tyle, że pozostawione w jednym miejscu mogą zatarasować wjazd do magazynu i tym samym wpłynąć na ogromne opóźnienia.

W naszej hali magazynowej zatrudnionych jest dwudziestu pracowników i jeden kierownik. Pan Witold, który zarządza pracą magazynu jest człowiekiem starszym, ale bardzo zaradnym. Widać, że ten człowiek wiele lat przepracował w magazynach i wie jak organizować poszczególne elementy pracy, by stworzyć jedną, prężnie działającą całość. Sam chciałbym kiedyś osiągnąć ten sam poziom orientacji w magazynowych sprawach, który posiada pan Witek. Może za parę lat, gdy będę się mógł pochwalić naprawdę niezłym doświadczeniem zawodowym zdobędę podobne umiejętności co nasz kierownik i zajmę jego miejsce w firmie.

Już nie mogę się doczekać gdy minie ta 14.00 i będziemy mieć wszystko rozpakowane i poukładane w odpowiednich miejscach. Nie lubię dostaw i rozkładania towaru na półkach, choć jest to niezbędny element pracy każdego pracownika magazynu.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.*