Efektywność pracy

W końcu nadszedł dzień, gdy pogoda na dworze nieco się uspokoiła, a z nieba nie leje się na nas żar. Nie mogłem doczekać się tej chwili, bo od kiedy tylko rozpoczęły się wakacje, tak na dworze non stop upał, słońce i temperatura powyżej 25 stopni Celsjusza. Uwielbiam lato i piękną pogodę, ale gdy jest tak gorąco non stop to człowiek z czasem zaczyna źle funkcjonować i przemęczać się zbyt szybko. Można powiedzieć, że jestem podobny do mojego laptopa służbowego –  w umiarkowanych temperaturach pracuję najlepiej, natomiast przy mrozie i upale dostaję głupawki, szybko rozładowują mi się baterie i ogólnie jestem nie do życia.

Gdy pracuje się jako kierownik magazynu Piła, człowiek musi cały czas trwać na posterunku i dbać o pracę całego magazynu. Jest to funkcja niezmiernie odpowiedzialna, o którą starałem się od pewnego czasu i wcale nie żałuję, że udało mi się ją otrzymać. Czasami jest ciężko, jak w każdej pracy, jednak w ogólnym rozrachunku naprawdę nie jest źle.

Nasz magazyn ma jedną, dużą zaletę – jest klimatyzowany, co bardzo podnosi komfort pracy, szczególnie w czasie takich upałów, jakie mamy teraz. Gdyby nie klimatyzacja chyba chodzilibyśmy ledwo żywi i w ogóle nie wypełniali swoich zawodowych obowiązków. A tak przynajmniej moi pracownicy nie mogą zwalić winy na upały, bo te do nas nie docierają.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.*