Każda praca

Kierownik jest takim pracownikiem, który mimo określonej pozycji w magazynowym świecie musi umieć dostosować się do każdej sytuacji i w razie potrzeby podjąć zadań, które normalnie do niego nie należą. Tego typu informację otrzymałem z chwilą podjęcia pracy kierownika i zgodnie z zaleceniami pracodawcy postanowiłem się do niej stosować.

Od kiedy pracuję jako kierownik magazynu Toruń, miały miejsce dopiero dwie sytuacje, w których musiałem przejąć obowiązki od pracownika, którego aktualnie nie było w pracy lub który nie mógł zająć się swoimi sprawami. Jedna z tych dwóch sytuacji miała miejsce wczoraj, gdy jeden z dwóch operatorów wózków widłowych nie pojawił się w pracy, a w magazynie pojawiła się wielka sterta kartonów czekających na rozwiezienie w poszczególne miejsca. Wszyscy moi pracownicy byli pochłonięci swoimi zadaniami, dlatego musiałem schować plakietkę z napisem „kierownik” do kieszeni i zacząć rozwozić towar po magazynie. Mógłbym to tej pracy zagnać kogoś innego, jednak akurat każdy był zajęty inną, ważną pracą. Obsługa wózka widłowego jest zajęciem nawet ciekawym, dlatego bez zbędnych myśli i robienia wideł z igieł zabrałem się do roboty.

Dzień pracy minął mi bardzo szybko, bo człowiek zarobiony po uszy nie czuje upływu czasu. Zanim się zorientowałem wybiła godzina 16.00 i została mi tylko godzina do wyjścia do domu.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.*