Nowa praca

kobieta jako kierowniczka magazynu

Do Warszawy wyjechałem w jednym wiadomym celu – chciałem znaleźć pracę, która dałaby mi dobre warunki zatrudnienia i całkiem niezły dochód. Znudziła mi się praca w niewielkich firmach znajdujących się w moim małym mieście, które kierownikowi magazynu oferowały pensję na poziomie 2000 zł netto. Kierownik magazynu to kierownik, czyli osoba odpowiadająca za pracę całego zespołu pracowników. Nie może ona zarabiać tyle samo, ile pozostali pracownicy w firmie, bo pensja taka nie jest adekwatna do rodzaju wykonywanych zadań i dużej odpowiedzialności, jaka ciąży na kierowniku.

Do Warszawy wyjechałem za namową swojego kolegi, który już po dwóch tygodniach życia w stolicy znalazł sobie dobrą pracę. Mi co prawda proces poszukiwania zatrudnienia zajął aż miesiąc, jednak w końcu udało się znaleźć dobrą i satysfakcjonująca mnie pracę.

Podobnie jak w moim rodzinnym mieście tu, w warszawie pracuję jako kierownik magazynu Warszawa. Mój zakres obowiązków i odpowiedzialności jest bardzo podobny, jednak na pewno zmieniła się kwota, jaka co miesiąc wpływa na moje konto w ramach wynagrodzenia za wykonywaną pracę. Co najważniejsze jednak, zatrudniająca mnie firma bardzo szybko się rozwija i istnieją duże szanse, że za jakiś czas będę miał możliwość awansu na jeszcze wyższe stanowisko pracy. Tego u siebie, w rodzinnym mieście na pewno bym nie osiągnął.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.*