Kierownik Magazynu

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 102/2022
Zadania:
  • Kompleksowe zarządzanie zespołem (zarządzanie grafikiem w tym absencjami, oceny pracowników, rekrutacje)
  • Bieżąca koordynacja pracy magazynu
  • Nadzór nad poziomami zużycia materiałów oraz zakup materiałów
  • Wdrażanie procedur i usprawnień poprawiających współczynniki jakościowe realizowanych procesów
  • Zarządzanie przestrzenią magazynową i gospodarką odpadami
Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Minimum podstawowa znajomość specyfiki pracy w logistyce magazynowej
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność organizacji pracy zespołu
  • Zdolność budowania dobrych relacji w zespole
  • Inicjatywa, zaangażowanie, nastawienie na wysoką jakość pracy
  • Entuzjazm i pozytywna energia :)
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy :)
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.