Przed rozmową

rozmowa o pracę kierownika magazynu

Jutro o 13.00 wybieram się na rozmowę z moim pracodawcą, który prowadzi obecnie wewnętrzny nabór na stanowisko kierownika magazynu. Jako jeden z najdłużej zatrudnionych w firmie pracowników hali magazynowej mam dość duże szanse na awans, dlatego do rozmowy zamierzam przygotować się najlepiej, jak potrafię.

Mimo, że rozmowa wypada w godzinach mojej pracy zawodowej, specjalnie na spotkanie ubiorę się w coś innego, aniżeli w swój roboczy strój. Wiem, że wszyscy moich koledzy, którzy zdążyli już odbyć rozmowę z szefem, wybrali się na nią tak, jak stali, czyli w niebieskich ogrodniczkach i zwykłym T-shircie. Ja przed rozmową skończę trochę wcześniej pracę i pójdę do szatni, by przeprać się w czarne spodnie i koszulę z krawatem. Nie ubiorę garnituru, ale połączenie eleganckich spodni i ładnej koszuli powinno być odpowiednie. W porównaniu z wszystkimi ogrodniczkami, jakie prezes widział do tej pory mój strój na pewno będzie się wyróżniał profesjonalizmem.

To, że rekrutacja na stanowisko kierownika magazynu jest wewnętrzna, nie oznacza, że jest nieformalna, kierownik magazynu Płock. Jutrzejsze spotkanie będzie tak samo ważne, a nawet ważniejsze niż inne rekrutacje, w których do tej pory brałem udział. Stąd, czekająca mnie rozmowa kwalifikacyjna zasługuje na szacunek i odpowiednie traktowanie.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.*