Przygotowanie

pomoc kierownika magazynu

Jutro mój pierwszy dzień w pracy w zawodzie kierownika magazynu i strasznie się tym faktem przejmuję. Do tej pory nigdy wcześniej nie zarządzałem żadną większą grupą ludzi, bo pracowałem na stanowiskach samodzielnych i nie związanych z odpowiedzialnością za obowiązki innych osób. Awans na stanowisko kierownika przyszedł do mnie nagle, dlatego nawet nie zdążyłem przyzwyczaić się do myśli, że teraz nagle to ja zacznę zarządzać pracą wielu osób i nie będę już jedynie wykonywał czyichś poleceń.

Jutrzejszy dzień będzie dla mnie na pewno bardzo stresujący, dlatego dzisiaj mam zamiar poczynić wszelkie przygotowania, które w jakiś sposób poprawią moje przygotowania do nowej roli i sprawią, że pierwszy dzień w pracy będzie znośniejszy, kierownik magazynu Olsztyn.

Przede wszystkim już dziś przygotuję sobie ubrania na jutrzejszy dzień, by rano nie biegać, nie przewracać szafy do góry nogami i nie denerwować się upływającym czasem. Odpowiednie przygotowanie zaoszczędzi mi sporo czasu i na pewno sporo nerwów. Co więcej, do moich przygotowań mam zamiar zaliczyć porządne wyspanie. Nic nie nastraja człowieka tak optymistycznie jak to, że czujemy się wypoczęci i odprężeni. Przed snem zaaplikuję więc sobie ciepłe mleko z miodem, które podobno robi świetnie na głęboki sen i dobry odpoczynek. Ciekawe tylko, czy z takim zdenerwowaniem uda mi się zasnąć.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.*