Rywalizując z kobietą

rywalizacja współpracowników

W rekrutacji na stanowisko kierownika magazynu rywalizuję z kobietą i jeśli nie uda mi się z nią wygrać, porażka ta położy się cieniem na moje dalsze losy zawodowe i dalsze poszukiwania pracy. No bo jak ja, człowiek z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w pracy w magazynie mogę przegrać z jakąś kobietą? Przecież to się nawet w głowie nie mieści!

Praca w magazynie jest zajęciem ciężkim, fizycznym, przeznaczonym wyłącznie dla mężczyzn. W magazynie nie ma miejsca dla kobiet, a już na pewno nie na stanowisku kierowniczym, kierownik magazynu Gdańsk. W życiu nie pozwoliłbym żadnej ze swoich córek pracować w magazynie – przecież to nie byłoby zajęcie dla nich!

W całym swoim życiu zawodowym tylko raz miałem do czynienia z kobietą pracującą w magazynie i nie wspominam tego zbyt dobrze. Lidia nie pracowała co prawda jako kierowniczka, a jako zwykła pracownica zajmująca się logistyką i transportem. Jej zatrudnienie w magazynie skończyło się na tym, że w firmie powstały podziały między tymi, którzy uważali, że praca Lidii jest odpowiednia, a między tymi, którzy chcieli się jej jak najszybciej pozbyć. O wiele lepiej jest, gdy w magazynie pracują sami faceci. Wtedy i atmosfera jest lepsza i jakoś pracuje się łatwiej.

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.*